Ķivere Spokey CHECKPOINT

Jūtieties pilnīgā brīvībā un priecājieties aktīvi pavadīt laiku svaigā gaisā! 

Aktīvo sportu pavada neparastas emocijas, taču ir vērts pastāvīgi atcerēties par savu drošību. Lai samazinātu skrāpējumu un ievainojumu risku, vienmēr atcerieties uzvilkt atbilstošus aizsargus. Ķivere - ir galvenais drošības piederums.

Ķivere Spokey Checkpoint piemērots pieaugušajiem un jauniešiem. Izgatavota no viegliem un drošiem materiāliem. Ķivere sertificēta ar CE, atbilst EN1078 standartam. Ideāli piemērota braukšanai ar skeitbordu, riteņbraukšanai, skrituļslidošanai vai braukšanai ar skrejriteni.

Ķiveres Spokey tiek ražotas, ņemot vērā gan maksimālu drošību, gan komfortu, kā arī jaunākās modes tendences.

Ķivere ar Head Lock regulēšanas sistēmu, ļauj optimāli pielāgot ķiveres izmēru, tādā veidā pielāgojoties lietotāja vajadzībām.

Ķiveres modelis ir aprīkots ar izvirzītu jumtu, kas nodrošina papildu pakauša un pieres aizsardzību. Ķivere ir izgatavota no viegla materiāla. Mazs svars nodrošina komfortu fiziskās slodzes laikā. Ķivere ar ventilācijas atverēm, kas efektīvi noņem lieko karstumu intensīvas sportošanas laikā. Izmantojot sprādzi, ķiveri būs vieglāk piestiprināt un atbloķēt.

Ķivere ir izgatavota, izmantojot Out-Mold tehnoloģiju (ārējais un iekšējais slāņi nav savienoti). Šīs tehnoloģijas priekšrocība ir tā, ka ķivere izkliedē trieciena spēku. 

Parametri:

  • Izmērs: 55-58 cm
  • Regulējama: Head lock sistēma
  • Ātra aizvēršana / atbloķēšana
  • Pareiza pakauša un pieres aizsardzība
  • Ārējais slānis PVC, iekšējais slānis EPS
  • Svars: 280 g

 

Cena: 25.00€
25.00€